Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, 15, тел. (063) 158 22 26 / Ми працюємо! Графік роботи внизу сторінки!

Опт

Компанія Table Tennis є офіційним оптовим постачальником товарів для настільного тенісу.

Ми готові до співпраці з інтернет-магазинами, фактичними магазинами, спортивними клубами та іншими установами. Оптові ціни на продукцію компанії Table Tennis залежать від обсягу замовлення, способу оплати, замовлених брендів та інших факторів. Для своїх дилерів ми готові запропонувати повний спектр товарів для настільного тенісу: ракетки для настільного тенісу, м’ячі для настільного тенісу, чохли для ракеток, засоби для очищення ракеток, сітки для настільного тенісу, тенісні столи, взуття, одяг та тенісні аксесуари.

Ми маємо підготовлений стандартний перелік товарів для різних магазинів з урахуванням таких факторів, як розташування, прохідність, площа та інше. Співробітники Table Tennis можуть підготувати повний список товарів для першої закупівлі за бажанням замовника та запропонувати максимальну знижку для першого замовлення та оформлення вітрини магазину.

Серед брендів, які ми пропонуємо – лише найкращі виробники інвентарю для настільного тенісу. Завдяки великому досвіду у професійному спорті наші фахівці підбирали найякісніші товари з максимально доступною ціною. Для своїх клієнтів ми пропонуємо бренди: Butterfly, DHS, Xiom, Nittaku, Yasaka, Joola. 

Запитання та пропозиції надсилайте на e-mail: tabletennis.com.ua@gmail.com

Або задавайте за телефоном: +38 (063) 158-22-26

З повагою команда Table Tennis.

#tabletennis #butterfly

Дізнайся першим про скидки.

Підпишись на розсилку!

Кошик