Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, 15, тел. (063) 158 22 26 / Ми працюємо! Графік роботи внизу сторінки!

Про компанію

ОПТОВА ПРОДАЖ СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ДЛЯ НАСТІЛЬНОГО ТЕННІСУ В УКРАЇНІ!

Настільний теніс – чудовий вид спорту, який має велику кількість позитивних сторін. Поліпшення роботи дихальної системи, роботи суглобів, зору, реакції, підвищення концентрації та багато іншого. Таким видом спорту може займатися практично будь-яка людина, незалежно від віку чи фізичного розвитку. Компанія Table Tennis допоможе Вам поринути у прекрасний світ настільного тенісу, який зможе подарувати масу позитивних емоцій та покращити здоров’я вцілому.

Любителям, які тільки починаю пробувати себе у спорті настільного тенісу, ми зможемо підібрати ідеальний варіант аматорської ракетки, тенісного столу, м’ячів для настільного тенісу або тенісну сітку. Що стосується професійних гравців, то в нашому асортименті можна купити будь-який професійний інвентар: накладки, основи, клей, тенісний одяг та взуття, засоби для догляду та різні аксесуари.

Для бізнесу у нас особливі умови співпраці, залежно від його виду: спортивний магазин, інтернет-магазин або тенісний клуб. Завдяки гнучкій системі знижок, постійним акціям та вигідним пропозиціям, така співпраця буде плідною для обох сторін партнерів. Маючи у своєму асортименті все для настільного тенісу, ми легко зможе запропонувати для тенісних клубів повний перелік будь-яких необхідних товарів: тенісні столи (аматорські, клубні чи професійні), обладнання для турнірів (підставки, лічильники, борти), орендні ракетки, м’ячі, сітки та інші аксесуари. Враховуючи умови оптового продажу спортивних товарів для клубів, Ви будете приємно вражені лояльністю наших цін.

TABLE TENNIS Є ЕКСКЛЮЗИВНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ BUTTERFLY В УКРАЇНІ.

Компанія Butterfly по праву вважається №1 у світі настільного тенісу. Будь-який спортсмен, який хоч раз грав у настільний теніс, чув про Butterfly. Маючи велику історію у виробництві інвентарю для настільного тенісу, рік у рік, крок за кроком, якість продукції покращувалася, а кількість асортименту збільшувалася. На сьогоднішній день, практично всі професійні гравці грають основами та накладками Butterfly. Лінійка накладок Butterfly Tenergy вже довгий час посідає першу позицію, не маючи конкуренції на ринку професійного настільного тенісу. Завдяки особливій технології виробництва, фахівцям Butterfly вдалося створити, по суті, унікальну серію накладок, які піднімають гру спортсменів на новий рівень.

Що стосується інших товарів для настільного тенісу, які виробляє Butterfly, то варто відзначити найвищу якість та інноваційний підхід у виготовленні. Серед них відзначимо: м’ячі для настільного тенісу, сітки, аксесуари, гармати для настільного тенісу, спортивний одяг оптом, спеціалізоване взуття тощо.

Оптова спортивна компанія Table Tennis з 1 травня 2015 є ексклюзивним постачальником торгової марки Butterfly в Україні.

TABLE TENNIS Є ЕКСКЛЮЗИВНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ JOOLA В УКРАЇНІ.

З 2021 року компанія Table Tennis стала офіційних представником бренду Joola в Україні. Німецький виробник товарів для настільного тенісу пропонує спортсменам: ракетки, м’ячі, накладки, основи, тенісні стали та багато інших товарів. Joola має середній ціновий сегмент та високу якість продукції, що робить бренд конкурентоспроможним на ринку.

Оптовий продаж товарів для настільного тенісу – це наша спеціалізація. Ми завжди раді різного роду співпраці з інтернет-магазинами, торговими мережами та тенісними клубами. Ми пропонуємо своїм партнерам лише найвигідніші та найоптимальніші умови роботи. У нас є все для настільного тенісу, тільки оригінальна продукція від найкращих виробників товарів для настільного тенісу у світі.

Дізнайся першим про скидки.

Підпишись на розсилку!

Кошик